Vacature SiS CTA

Sectie Coaching, Training en Advies zoekt per direct een nieuwe Student in Sectie!

Wij zijn de sectie Coaching, Training en Advies, onderdeel van het Nederlands Instituut van Psychologen, de beroepsvereniging van psychologen. Onze leden zijn actief als trainer, coach, adviseur of in de HR. We zijn een diverse club van enthousiaste starters, experts met jarenlange ervaring én studenten.

In de eerste plaats organiseren wij activiteiten voor onze leden met als doel het delen van recente wetenschappelijke ontwikkelingen. Voorbeelden van workshops die worden gegeven zijn: Holacracy, Talentmanagement, mindfullness, storytelling, het jaarlijkse open podium en studentendagen.

Als Student in Sectie (SiS’er) ben jij de vertegenwoordiger van de psychologiestudenten in onze sectie. Je helpt mee met het organiseren van vakinhoudelijke activiteiten voor de leden en denkt inhoudelijk mee tijdens de vergaderingen. Je bent zowel organisatorisch als beleidsmatig bezig.

Wij zijn op zoek naar een psychologiestudent (m/v) die:

 • Interesse heeft in de richting Arbeids- & Organisatiepsychologie/Sociale & Organisatiepsychologie.
 • Enthousiast is over trainen, coachen, opleiden en zich hier graag in wilt verdiepen.
 • Ongeveer in het tweede jaar van zijn/haar opleiding zit.
 • Beschikbaar is voor minimaal 1 jaar.
 • Graag een actieve bijdrage wil leveren op zowel inhoudelijk als praktisch vlak.
 • Verantwoordelijkheid neemt en proactief is bij de organisatie van bijeenkomsten

Wij bieden jou:

 •  Een leuk, kritisch en informeel bestuur waarin je stem gehoord wordt en je verantwoordelijkheid krijgt.
 •  De kans om relevante bestuurservaring op te doen.
 •  De mogelijkheid om te leren over het werkveld, opleidingsmogelijkheden en nieuwe trends   binnen het werkveld van trainen en coachen.
 •  Een manier om een netwerk op te bouwen met psychologen uit zowel de wetenschap als de praktijk.
 •  De mogelijkheid om deel te nemen aan de activiteiten die de sectie organiseert.

Heb je interesse? Stuur dan je motivatiebrief en CV naar Daphne Marinisse via Dit e-mailadres wordt beveiligd tegen spambots. JavaScript dient ingeschakeld te zijn om het te bekijken. of bel 06 26 51 23 80 voor meer informatie.